fbpx

Sklepy internetowe

Planujemy. Analizujemy. Wdrażamy. Optymalizujemy
sklepy internetowe
Jak założyć sklep internetowy?

Sam proces zakładania sklepu internetowego jest znacznie szybszy niż mogłoby się nam wydawać. Mnogość opcji i rozwiązań pozwala na dostosowanie preferencji do własnej działalności. Na czym zatem należy się skupić?

SEM 90%
SEO 90%
Design 85%
E Commerce 89%

Projektowanie graficzne

Materiały drukowane i webdesign

Analityka

Analizujemy i mierzymy wszystkie działania marketingowe

Copywriting

Tworzymy treści sprzedażowe i ofertowe

Strategia marki

Tworzymy, wdrażamy, koordynujemy

Kreacja

Proponujemy rebranding dla wybranych marek

Prezentacja sprzedażowe

Wyjątkowe i unikalne

E-commerce

Jesteśmy na Podkarpaciu, ale obsługujemy firmy w całej Europie
avatar

Sprzedawaj więcej

Docieraj do Klientów z całego świata

Jak tym razem możemy pomóc?

Profesjonalne tworzenie sklepów www

Sklep internetowy stanowi wizytówkę marki – właśnie dlatego tak ważne jest to, aby został fachowo zaprojektowany oraz wykonany. Stawiając na nasze usługi można mieć pewność, że strona będzie wyróżniać się funkcjonalnością i niezawodnością. Ogromne znaczenie ma również wygląd graficzny, który zachęca użytkownika do pozostanie na witrynie, a nawet skorzystania z oferty. Zapewniamy kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Z chęcią zaprezentujemy najkorzystniejsze rozwiązania, które będą dopasowane do specyfiki prowadzonej działalności.

Wybór oprogramowania

Oprogramowanie sklepu www powinno zagwarantować intuicyjną obsługę. To właśnie ono stanowi wsparcie dla osób zarządzających witryną. Dobrze, jeśli umożliwia ono m.in. integrację z programem magazynowym lub księgowym. Posiadamy rzetelną, a przede wszystkim aktualną wiedzę na temat dostępnych platform. Możemy zaproponować klientom wariant odpowiadający rzeczywistym wymaganiom, a jednocześnie ekonomiczny. Omawiane oprogramowanie wspomaga rozwój biznesu. Wdrażanie niezbędnych zmian nie stanowi żadnego wyzwania – jest to podstawą, gdyż rynek e-commerce dynamicznie się zmienia.

Nowoczesna szata graficzna

Nowoczesne sklepy internetowe mają większe szanse na to, aby objąć przewagę konkurencyjną. Z chęcią wykonamy unikatowy projekt graficzny, dzięki któremu witryna wyróżni się na tle marek oferujących produkty/usługi z tej samej kategorii. Sklep online nie może stanowić kolejnej kopii identycznego szablonu. Jednocześnie musi wpasowywać się w obecnie obowiązujące trendy, gdyż tylko wtedy wzbudzi zainteresowanie odbiorców. Dbamy nawet o najmniejsze szczegóły, więc nie ma mowy o żadnych niedociągnięciach. Zachęcamy do tego, aby zapoznać się z naszymi przykładowymi realizacjami. Należy wspomnieć, że uwzględniamy uwagi zleceniodawców – maksymalne zadowolenie klientów jest dla nas niezwykle ważne.

Udogodnienia dla klientów

Projektowane przez nas sklepy online posiadają liczne udogodnienia dla klientów. Mowa tutaj o m.in. szybkim podglądzie produktów, systemie ocen i komentarzy, formularzu kontaktu. To, jakie elementy zostaną wdrożone zależy wyłącznie od zleceniodawcy. Istnieje możliwość przetestowania kilku różnych wersji strony. Wszystko po to, aby wybrać wariant zapewniający najwyższy poziom wartościowego ruchu na witrynie. Ponadto, potencjalny klient powinien zostać zatrzymany na stronie na minimum kilka minut. Droga od koszyka towarów do sfinalizowania transakcji nie może być zbyt długa, ponieważ zniechęca to do dokonania zakupu.

Optymalizacja SEO

Nasze e-sklepy są zoptymalizowane pod względem SEO, co przekłada się na lepszą widoczność w sieci. Im wyższa pozycja w wyszukiwarce, tym większa liczba odwiedzin. Zapewniamy wysokiej jakości content, który jest w pełni unikalny. Wszystkie publikowane treści (teksty, grafiki, materiały wideo i multimedialne) wspomagają efektywny proces pozycjonowania. Nie można również zapomnieć o kwestiach technicznych, takich jak np. struktura kategorii i stron produktów/usług.